Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i inżynierską

Konkursy na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie obronione w roku akad. 2018/2019 zostaną ogłoszone pod koniec września 2019.

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierując się wolą uznania i chęcią promocji osiągnięć studentów naszej Uczelni, ogłasza

Jubileuszową, XXV edycję Konkursu
na najlepszą pracę licencjacką i inżynierską
obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
w roku akademickim 2017/2018
pod patronatem firmy Biofarm Sp. z o.o.

Patronem i wyłącznym sponsorem Konkursu jest firma farmaceutyczna Biofarm Sp. z o.o.

logo BIOFARM

Do udziału w Konkursie zapraszamy autorów prac licencjackich i inżynierskich ocenionych przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą, obronionych w roku akademickim 2017/2018 w ramach seminariów na studiach stacjonarnych, wieczorowych oraz niestacjonarnych wszystkich wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W Konkursie przyznawane są następujące nagrody pieniężne:
I miejsce - 2 000 zł
II miejsce - 1 500 zł
III miejsce - 1 000 zł.

Kapitułę Konkursu stanowią przedstawiciele pięciu wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Termin zgłaszania prac do Konkursu upływa w dniu 31.10.2018 roku.

Prace konkursowe wraz z kompletem dokumentów, wymienionych w regulaminie Konkursu, należy przekazać przez kancelarię Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu lub przesłać na adres:

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,
ul. Towarowa 53, 61-896 Poznań,
z dopiskiem "konkurs".

Regulamin do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.