Partnerzy i Sponsorzy

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Utworzony w 1926 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do ścisłej czołówki polskich uczelni ekonomicznych, a swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości kształcenia oraz pozycji jednego z liderów badań naukowych w zakresie nauk ekonomicznych. Siłą Uczelni jest jej potencjał naukowy, warunki kształcenia oraz orientacja na współpracę z biznesem.

Biofarm Sp. z o.o.

Biofarm Sp. z o.o. należy do grona największych polskich producentów farmaceutycznych. Dysponując profesjonalną wiedzą, połączoną z nowoczesną technologią, firma od lat skutecznie wspomaga zdrowie pacjentów, przyczyniając się do poprawy komfortu ich życia.

Klub Partnera UEP

Klub Partnera (KP UEP) funkcjonuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu od 2003 roku. Jest to przedsięwzięcie, którego celem jest rozwijanie współpracy między nauką a biznesem. Klub Partnera UEP jest płaszczyzną współpracy, dzięki której powstają inicjatywy uwzględniające zarówno interesy przedsiębiorców chcących odnosić sukcesy na konkurencyjnych rynkach; studentów i absolwentów chcących spełniać́ rosnące wymagania przyszłych pracodawców, jak i naukowców starających się o zastosowanie swojej bogatej wiedzy w praktyce. Klub Partnera UEP skupia organizacje i firmy z wielu branż.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu istnieje na rynku ponad 20 lat. Misją uczelni jest bycie partnerem w rozwoju kariery zawodowej naszych studentów i absolwentów. WSB w Poznaniu posiada w swojej ofercie studia I stopnia na 11 kierunkach, studia II stopnia dostępne w ramach 3 ścieżek kształcenia, studia podyplomowe (z zakresu m.in. administracji, coachingu, prawa, finansów i rachunkowości, podatków, IT, marketingu, pedagogiki, zarządzania), studia MBA oraz Executive MBA, warsztaty, kursy językowe oraz szkolenia. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu jako pierwsza uczelnia niepubliczna w Wielkopolsce otrzymała uprawnienia do nadawania tytułu doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.

Caspar Asset Management S.A.

Jest zespołem profesjonalistów, których łączy pasja do zarządzania pieniędzmi Klientów. Firma kieruje się celem jakim jest pomnażanie pieniędzy powierzonych przez Klientów. Caspar Asset Management S.A. zarządza aktywami swoich Klientów inwestując je na rynku kapitałowym w szczególności w akcje oraz papiery dłużne. Firma podejmując decyzje inwestycyjne kieruje się wyłącznie własną wiedzą, umiejętnościami oraz interesem i potrzebami Klientów.

Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k.

Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 3000 partnerów oraz 50 000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 136 krajach. Firma działa w Polsce od 25 lat i posiada ponad 550-osobowy zespół pracujący w kluczowych aglomeracjach (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków i Toruń), co zapewnia pracownikom bliski kontakt z klientami oraz umożliwiaja realizację wymagających projektów w obszarze usług audytorskich, doradztwa podatkowego, gospodarczego, europejskiego oraz prawnego, a także outsourcingu rachunkowości, kadr i płac bez względu na wielkość, rodzaj i lokalizację biznesu klienta. Klienci firmy to ponad 1600 podmiotów rocznie, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na GPW oraz firmy z top 500 największych przedsiębiorstw działających w Polsce. Grant Thornton jest wyłącznym partnerem Grant Thornton International w Polsce.

Colian Holding S.A.

Colian to nie tylko prężnie działająca polska grupa kapitałowa. To organizacja, która spełnia najsmaczniejsze marzenia konsumentów, z pasją dostarczając na rynek produkty spożywcze najwyższej jakości. W skład grupy kapitałowej Colian Holding SA (wcześniej Colian SA) wchodzą min. spółki: Colian sp. z o.o. (wcześniej Jutrzenka Colian) i Colian Logistic sp. z o.o. Tworzony przez lata potencjał firmy umożliwił zdobycie silnej pozycji na polskim rynku. Firma oferuje konsumentom znane, pewne, polskie produkty w obrębie trzech dywizji: słodyczy, kulinariów i napojów. Skupia silne marki, oferujące wyroby najlepszej jakości.

4Kraft Sp. z o.o.

4Kraft Sp. z o.o. to jeden z najszybciej rozwijających się producentów w Polsce. Firma stawia na kreatywność, osiąganie wspólnych celów, dynamikę rozwiązań i zaangażowanie na każdym etapie pracy. 4Kraft Sp. z o.o. tworzy produkty z należytą dbałością – projektowanie, produkcja, magazynowanie, transport. Prezentuje indywidualne podejście do każdego klienta, dzieląc się wiedzą w celu doskonalenia produktów, szukając jednocześnie optymalizacji w całym procesie łańcucha dostaw. 4Kraft gwarantuje uczciwość i partnerstwo w wymiarze biznesowym.

SPOMASZ PLESZEW S.A.

Proponowane przez SPOMASZ PLESZEW S.A. rozwiązania techniczne i technologiczne spełniają najwyższe światowe standardy. Wewnętrzny system zapewnienia jakości oparty na normie ISO 9001:2000 zapewnia najwyższy poziom jakości wykonania. Własne laboratorium badawczo – rozwojowe daje klientom firmy możliwość przebadania swoich technologii na miejscu, przed złożeniem zamówienia. SPOMASZ PLESZEW S.A. kładzie duży nacisk na rozwój i doskonalenie. Aby wdrażać tylko dobre i przetestowane rozwiązania, od wielu lat firma współpracuje z jednostkami badawczo - naukowymi. Maszyny i urządzenia SPOMASZ PLESZEW S.A. znajdują uznanie wielu renomowanych krajowych i międzynarodowych firm branży spożywczej.

TOTALIZATOR SPORTOWY SP. Z O.O.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, powstał w 1956 roku, aby gromadzić środki na finansowanie remontów i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Z czasem do zadań spółki doszło wspieranie kultury narodowej. Dziś Totalizator Sportowy jest jednym z najważniejszych filarów wspierających zarówno sport, jak i kulturę w Polsce.

Wszystkim naszym sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie w realizacji naszych statutowych działań!

Wspierają nas

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Utworzony w 1926 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu należy do ścisłej czołówki polskich uczelni ekonomicznych, a swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości kształcenia oraz pozycji jednego z liderów badań naukowych w zakresie nauk ekonomicznych. Siłą Uczelni jest jej potencjał naukowy, warunki kształcenia oraz orientacja na współpracę z biznesem.

booq Sp. z o.o.

Rozumiemy istotę funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw rodzinnych, w których tradycja zaczyna łączyć się z innowacyjnością. Rozumiemy również, że aby osiągnąć sukces należy scalać indywidualną wartość każdej firmy, pasję twórczą właścicieli oraz rodzinną kulturę z potrzebami dynamicznie rozwijającego się rynku.

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy to kancelaria prawna z Poznania. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu koncepcji oraz koordynacji różnego typu projektów prawnych dotyczących zagadnień z zakresu prawa spółek prawa nieruchomości i prawa handlowego. Obsługujemy przekształcenia struktur przedsiębiorstw oraz transakcje zakupu i sprzedaży spółek i nieruchomości. Na co dzień pomagamy firmom minimalizować ryzyka i odnosić sukcesy w swoich branżach.

INFOSYS POLAND SP. Z O.O.

We are present in four major Polish cities: Łódź, Wrocław, Poznań and Kraków. The respective centers are supported by qualified professionals, providing BPM, HRO and ITO services for some of the largest clients in the world in over 28 languages. In Łódź alone there are at least 2,200 specialists, making Infosys one of the most important players in the service sector in Poland.

Our Infosys BPM Poland key business process outsourcing service areas are tax management, master data management, finance and accounting, sourcing and procurement, business transformation projects, and auditing.