Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierując się wolą uznania i chęcią promocji osiągnięć studentów naszej Uczelni, ogłasza

XXVII edycję Konkursu
na najlepszą pracę magisterską
obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
w roku akademickim 2019/2020

Do udziału w Konkursie zapraszamy autorów prac magisterskich obronionych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w roku akademickim 2019/2020 w ramach seminariów na studiach stacjonarnych, wieczorowych i niestacjonarnych. Do Konkursu kwalifikują się jedynie prace, które zostały ocenione przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą.

W Konkursie przyznawane są następujące nagrody pieniężne:
I miejsce - 2 500 zł
II miejsce - 2 000 zł
III miejsce - 1 500 zł.

Kapituła Konkursu składa się z co najmniej 5 do 9 członków zgłaszanych przez Dyrektorów Instytutów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Termin zgłaszania prac do Konkursu upływa w dniu 14.06.2021 30.06.2021 roku

Formularz zgłoszeniowy wraz z kompletem dokumentów wymienionych w regulaminie należy przekazać mailowo, na adres: konkursy@fundacjauep.pl.

W tegorocznej edycji wymagane jest zgłoszenie wyłączenie elektronicznej wersji pracy.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 15.10.2021 r. 31.10.2021 r.

ZAPRASZAMY!

Regulamin do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.