Konkurs na najlepszą pracę magisterską

Konkursy na najlepsze prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie i doktorskie obronione w roku akad. 2018/2019 zostaną ogłoszone pod koniec września 2019.

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierując się wolą uznania i chęcią promocji osiągnięć studentów naszej Uczelni, ogłasza

Jubileuszową, XXV edycję Konkursu
na najlepszą pracę magisterską
obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
w roku akademickim 2017/2018

Do udziału w Konkursie zapraszamy autorów prac magisterskich ocenionych przez promotora i recenzenta na ocenę bardzo dobrą, obronionych w roku akademickim 2017/2018 w ramach seminariów na studiach stacjonarnych, wieczorowych oraz niestacjonarnych wszystkich wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W Konkursie przyznawane są następujące nagrody pieniężne:
I miejsce - 2 500 zł
II miejsce - 2 000 zł
III miejsce - 1 500 zł.

Kapitułę Konkursu stanowią przedstawiciele pięciu wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Termin zgłaszania prac do Konkursu upływa w dniu 31.10.2018 roku.

Sponsorami konkursu są:

Caspar Asset Management S.A

logo CASPAR

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.

logo GT

Spomasz Pleszew S.A.

logo SPOMASZ

Prace konkursowe wraz z kompletem dokumentów, wymienionych w regulaminie Konkursu, należy przekazać przez kancelarię Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu lub przesłać na adres:

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,
ul. Towarowa 53, 61-896 Poznań,
z dopiskiem "konkurs".

Regulamin do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.